Kişisel Verilerin Korunması

Usluel olarak faaliyetlerimiz sırasında temas ettiğimiz gerçek kişilerden edindiğimiz tüm kişisel verilerin işlenmesi, saklanması ve aktarılmasına ilişkin işlemleri, T.C. Anayasası’nın 20/3. Maddesine, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na, Uluslararası Standartlara ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun güncel kararlarına uygun olarak gerçekleştirmeye azami hassasiyet göstermekteyiz.

Bu doğrultuda kişisel veri işleme faaliyetlerinin yürütülmesi sırasında benimsediğimiz temel prensipleri, veri sorumlusu olmanın tam bilinci ile aşağıda yer alan Genel KVKK Politikası ve Genel Aydınlatma Metni’nde açıklamaktayız. Böylelikle, kişisel veri sahiplerini ilgili hususlarda bilgilendirerek ve aydınlatarak gerekli şeffaflığı sağlamayı amaçlamaktayız.

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan Genel KVKK Politikası ve Genel Aydınlatma Metni’ni inceleyebilir, her türlü sorunuz için İletişim sayfamızda yer alan bilgilerimizden Şirketimiz ile doğrudan iletişime geçebilir veya aşağıda yer alan Kişisel Veri Sahibi Başvuru formu ile Şirketimize başvuru yapabilirsiniz.